Choď na obsah Choď na menu
 


Na 11.kolo

V 12.ročníku turnaja chýba dopísať už len záverečnú kapitolu. Bude ňou dnešný odvetný finálový zápas medzi domácimi Orlami a hosťujúcimi Kanoniermi. Vedenie oboch celkov jasne vyjadrilo túžbu získať trofej do svojho vlastníctva. Po 1.finálovom zápase sú k tejto méte o končeky prstov bližšie Kanonieri, pretože domáci budú musieť doháňať jednogólovú prehru z ľadu svohho dnešného protivnílka. Je to v ich silách a ako to dopadne????

Uvidíme po prepočte!!!!

Na 10.kolo

Dnes v noci nás čaká prvý finálový zápas medzi domácimi Kanoniermi a hosťujúcimi Orlami. Pre oba celky je to celkom nová situácia a preto s napätím budeme očakávať, ktorý team sa s psychickým tlakom vysporiada lepšie. Mierna herná výhoda je na domácej strane. O tretie miesto nastúpia proti sebe MaxiVlny a Tímaci. Súboj o bronz býva zväčša o motivácii, nakoľko sklamanie v najdôležitejšom zápase ročníka býva obrovské a sme teda zvedaví, kto sa s tým lepšie popasuje. O piate miesto sa stretnú Nitrianski Diabli a Hokejoví Nadšenci, pri týchto dvojslovných názvoch teamov sa zdá, akoby išlo o štvorhru, ale nie je tomu tak. Tento súboj bude naozaj veľmi zaujímavý a ťažko sa v ňom hľadá čo i len mierny favorit. Až o 7.miesto budú bojovať obhajcovia prvenstva, Súkromníci, na ľade Nasávačov. Keďže hostia už stratili motiváciu, môžu sa vrátiť aj s poriadnym prídelom. Búrky budú hostiť v boji o 9.miesto Malých Chladničkárov a sú miernym favoritom. Na zápas o 11.miesto nastúpia domáci Nitrania proti Zubrom, na ktorých vedia skoro vždy ušiť víťaznú taktiku. O 13.miesto ešte zabojujú Diabli a Stávkari. Ak domáci nastúpia v plnej zbroji, o víťazovi niet pochýb. No a o 15.miesto sa vo vzájomnom súboji stretnú Vidiečania s Ožranmi. A ako to všetko dopadne????

Uvidíme po prepočte!!!!

Na 9.kolo

V dnešných nočných zápasoch sa rozhodne, ktorá dvojica sa pobije o víťaznú trofej 12.ročníka. Už dlhšie po tejto méte poškuľujú Kanonieri a teraz majú na to vynikajúcu príležitosť. Sú vo finále Bielej konferencie a proti nim sa postavia MaxiVlny. Súper určite nie nezdolateľný. Finálovú dvojicu Modrej konferencie vytvorili Orli a Tímaci, kde sú tiež favoritom hostia. V skupine o 5.-8.miesto by si mali Súkromníci poradiť s Hokejovými Nadšencami a Nasávači by sa mali vo víťaznej nálade vracať z ľadu Nitrianskych Diablov. O 9.-12miesto sa stretnú na ľade Malých Chladničkárov domáci hráči so Zubrami, kde hostia majú v živej pamäti nakladačku hneď v úvodnom zápase sezóny a sú odhodlaní to už neopakovať! V Modrej konferencii to bude súboj Búrok s Nitranmi, ide o pomerne vyrovnané celky, miernym favoritom je domáci team. V skupine o 13.-16.miesto nie je naplánovaný zápas Vidiečanov so Stávkarmi a nevieme dôvod! Oba teamy hrajú nejaké pochybné priateľské zápasy! No a Diabli sa rozhodli odohrať ešte nejaký ten zápas a teraz nastúpia proti Ožranom s jasným cieľom- nech vyhrá hocikto, spoločne sa ožereme!

Tretím kolom ukončí účinkovanie v 12.ročníku turnaja osmička teamov, ktoré bojujú o konečné poradie na 17.-24.mieste. Diplomati sa stretnú s Tomášmi a mierna prevaha je na strane domácich. V derby stretnutí sa postavia proti sebe celky Bowlingárov a Poisťovákov. Mešťania nastúpia proti Trogárom a dlhodobo neprihlásení Elberi stihli naplánovať zápas s juniorkou Trhačov a predstavia sa na jej ľade. A ako to všetko dopadne????

Uvidíme po prepočte!!!!